תדמיתנות

מהי תדמיתנות ולשם מה היא משמשת? משולש אריסטו גדול לתדמיתנות

תדמיתנות היא למעשה מקצוע הקשור לעולם התפירה, בו אנו הופכים רעיונות עיצוב בגדים למציאות מוחשית חיה ונושמת. אנשי מקצוע בתחום התדמיתנות משתמשים בכישוריהם בכדי לצייר עיצובים, ליצור אבות טיפוס של דגמים חדשים ולתפור אותם באופן מלא ומושלם. לתדמיתנים ישנו תפקיד מכריע בייצור הסופי של בגדים ואביזרי לבוש ויש להם השפעה משמעותית על מגמות האופנה והטרנדים העולמיים. לאנשי מקצוע בתחום התדמיתנות יש את הכוח לעצב את הכיוון של עולם האופנה עם הבגדים הייחודיים שהם יוצרים.

תדמיתנות הלכה למעשה

התדמיתנות אינה מתייחסת רק לתחום העיצוב והתפירה של קולקציות, אלא נוגעת במגוון רחב של תת תחומים בעולם הצבעוני והמרגש של עיצוב האפנה. התדמיתנות הינה המעבר מהסקיצה, מהנייר השטוח, אל הבד שנחתך/ נגזר בהתאם לגיזרה, עובר את כל שלבי התפירה והתופסות השונות עד שנוצר לפנינו הבגד המושלם. מעצבי אפנה מהמוכשרים שבהם, חייבים להתמחות בתדמיתנות, אחרת כל עיצוב של בגד, יראה כמו קודמו וכל הייחוד שבו ייעלם.

הירשזון מכונות תפירה. המעבר המושלם מתדמיתנות לבגד מושלם!

בסופו של דבר, מה שחשוב הוא התוצר הסופי – הבגד שעיצבתם ותכננתם. באם אתם חובבי תפירה או תופרים מתחילים, אתם בוודאי רוצים מכונת תפירה איכותית וציוד מקצועי נילווה איכותי על מנת שכל תכנון בגד (תדמיתנות) יהיה מושלם לאורך כל הדרך ובעיקר בשלב הורדת התכניות/ הסקיצות אל גליל הבד הפרוש על שולחן החיתוכים.

בקטלוג העשיר שלנו באתר תוכלו למצוא את כל מה שדרוש לכם לתפירה מושלמת, החל ממכונות תפירה ביתיות / תעשיתיות / מקצועיות וכלה בציוד מקצועי כמו בובת דיגום, סרטי מדידה, גירי סימון, סיכות, מחטים, חוטים ועוד ועוד.

על מנת להצליח להתאים לכם את מכונת התפירה מומלץ להיוועץ עם צוות שירות הלקוחות שלנו שיוכל להמליץ לכם על מכונת התפירה הטובה והמתאימה לכם ביותר בהתאם לכישורים ולמטרות שלכם בתפירה.

קרא עוד: מכונות הלחמה | מכונת תפירה ביתית

מאמרים נוספים

מכונת תפירה ביתית אלנא סטאר - STAR

מכונת תפירה קטנה

מכונת תפירה קטנה היא מכונה קומפקטית וניידת המיועדת למי שאוהב תפירה וצריך מכונה נוחה לשימוש, קלה ומשתלמת. מכונות תפירה ביתיות או תעשייתיות מגיעות בגדלים שונים

קרא עוד »
הקמת כיתות לימוד תפירה

הקמת כיתות לימוד תפירה

ייעוץ, תכנון והקמה של כיתות לימוד תפירה אנו מבצעים תכנון והקמה של כיתות לימוד תפירה בכל הארץ , כבר עשרות שנים.  השירות כולל ייעוץ והתאמת המכשירים

קרא עוד »
מכונת תפירה מומלצת

מכונת תפירה מומלצת

מה היא מכונת תפירה מומלצת ?  1. קלה לתפעול 2. קומפקטית 3. חכמה  4. אמינה  5. שירות זמין לכל בעיה.  מכונות התפירה מבית ELNA מומלצות לתופרים מקצועיים

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן