שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מכונת תפירה מומלצת

מכונות תפירה קיימות מאות שנים ולמעשה מדובר "במלבישות של האנושות". בלעדיהן היינו עדיין מסתובבים עטופים בשאריות בדים. ועולם האופנה לא היה קיים כלל. אבל אין צורך להיסחף לשחר ההיסטוריה. ונדלג ישר לשנת 2020 ולתחילתה של מגפת הקורונה הארורה, בתוך מספר חודשים ועקב הסגר הכללי בכל המדינה, נשים רבות וגם גברים התחילו לתפור בבית, לעצב בגדים. הסיבות לכך רבות ומגוונות, ראשית כולם היו סגורים בבתים, בחוסר מעש ובחוסר פרנסה. גם אם התופרת שלכם הייתה מקבלת אתכם(מה שלא היה קורה כי כל העסקים היו סגורים)הרי שלא יכולתם לנוע בכבישים מבלי להתקל במחסום משטרתי ובקנס עקב הפרת הסגר. לכן הביקוש למכונות תפירה ביתיות נסק לשמיים בתקופה קצרה מאד, שוק זה שעד כה היה יציב מבחינת ביקושים ולא טען בחובו "הפתעות" הפך ללהיט. הקושי היה לעמוד בביקושים, שכן גם יתר העולם היה בסגר ולכן שינוע מטענים וסחורות היה בעייתי בלשון המעטה. 

כיום נוספו לתחום התפירה הביתית מאות אנשים העוסקים בכך, הן למטרות אישיות והן למטרות פרנסה / השלמת הכנסה. מעבר לכך מדובר בתחביב יצירתי ומאתגר התלוי אך ורק בך ובכישרון האישי.  אז אם אתם מתחילים או מעוניינים להתחיל לתפור, אספנו עבורכם מספר מכונות תפירה שיכולות לספק מענה מצוין ובמחירים הוגנים.

מכונות תפירה-מענה לכל סוגי התפירה

גם אם אתם לא תופרים מתחילים אלא עוסקים בכך מספר שנים, עדיין המכונה איתה התחלתם מספקת את "הסחורה". יחד עם זאת מהניסיון שלנו, ככל שהתופר/ת מנוסים הם מחפשים את השלב הבא, את מכונת התפירה שתתאים להם לשנים רבות קדימה. גם עבורכם יש לנו מכונות תפירה מקצועיות ומתקדמות. 

  • המכונה של סבתא/אמא: מכונת תפירה ידנית עם דוושת הפעלה והרבה עבודת ידיים לא קלה.
  • המכונה האלקטרונית/ממוחשבת: המכונה המודרנית בת ימינו, שומרת מצבי תפירה-מסך מגע לתפעול, פעולות אוטומטיות ויכולות גבוהות.

אוברלוק-Overlock

הביטוי הנפוץ ביותר בעולם התפירה, כל כך נפוץ שגם מי שאינו תופר מכיר את הביטוי. אז נתחיל בהסבר: אוברלוק ההנו תפר מיוחד החותך את שולי הבד הפרומים באופן אוטומטי, ולמעשה מאפשר גימור מקצועי ואיכותי לשולי הבגד. תפר זה נפוץ מאד שכן משמש לא רק לקצוות הבגד, אלא גם לתפירת קישוטים לבגדים, מכפלות מכנסיים ובדים. התפר חזק מאד ומשמש גם לפתרונות נוספים בעולם התפירה. אם אתם מתכוונים לתפור הרבה עדיף שתשקלו רכישת מכונה המכילה פונקציה זו.

מכונת תפירה אלנא סטאר-star

הכוכבת של מכונות התפירה הביתיות, מכונה אלקטרונית קלה ונוחה מאד לתפעול. תופרת על כל סוגי הבדים, 20 סוגי תפרים שימושיים, 2 לולאות(רגילה ועין)עמידה מאד לשנים ארוכות. 

מכונת תפירה ביתית אלנא סטאר EX540

המכונה שתאפשר לכם לפרוץ את גבולות הדמיון והיצירתיות, החל מתיקון בגד פשוט וכלה בשמלות ערב עתירות שכבות, 50 סוגי תפרים כולל קווילטינג, לולאות, עבודות טלאים, קישוטים. מסך לד לתצוגה ברורה של הדוגמאות, 3 סוגי לולאות בלחיצה אחת.

מכונת תפירה ביתית אלנא סטאר 340EX

דגם מומלץ מאד לאוהבי התפירה שמעוניינים לחסוך כה מאות שקלים מהדגם הבא אחריה, אך רוצים לקבל את רוב האפשרויות תפירה. לרבות 25 סוגי תפרים בלולאה אחת, משחיל חוט אוטומטי, תאורה מדויקת, ניתן לכוון מחט מרכז-שמאל.

מכונת תפירה אלנא J3210

המכונה שתגרום לכם להתאהב בתפירה ממש מהתחלה, קלה ונוחה לתפעול. תופרת מגוון סוגי בדים, גם עבים מהרגיל.

מכונת תפירה אלנא 660EX

מכונת הדגל בתחום המכונות הביתיות, מאפשרת 200 סוגי תפרים, 12 סוגי לולאות, 3 סוגי אותיות אלפא-בית, מסך lcd, תפרים מיוחדים לחיזוק תפירה ישנה ועוד עשרות פונקציות ההופכות את התפירה לחוויה.

מכונה ביתית אלנא לוטוס החדשה

מכונה אלקטרונית ייחודית, מאפשרת פעולות מגוונות לרבות 18 סוגי תפרים, לולאה רגילה ועין, מספקת פתרון לכל סוגי התפירה.

אצלנו בהירשנזון מכונות תפירה נתאים לכן/ם את המכונה המושלמת עבורכם. אנו דוגלים בשרות ואמינות מעל הכל ועושים זאת באהבה רבה ללקוחות ולמקצוע מאז קום המדינה.

בנוסף למכירת מכונות תפירה אנו מבצעים תיקונים באופן יעיל ומהיר ובמחירים הוגנים לחלוטין. העסק בבעלות המשפחה מזה 3 דורות ואנו גאים להמשיך את המסורת העתיקה גם בדור הצעיר המשדרג את חווית הקניה והשרות בהתאם לרוח הזמנים.

אנו גם מספקים שירות למכונות תפירה תעשייתיות לענף הביגוד וההלבשה, בנוסף לתעשיית ההצללה והאוהלים. ותעשיות נוספות העושות שימוש בבדים גדולים.

מאמרים נוספים

מכונת תפירה מומלצת

Share on facebook Share on whatsapp Share on twitter Share on email מכונת תפירה מומלצת מכונות תפירה קיימות מאות שנים ולמעשה מדובר "במלבישות של האנושות".

קרא עוד »
ציוד תפירה

ציוד תפירה

ציוד תפירה מכונת תפירה. חוט תפירה. מחטים. סרט מידה ועוד רבים אחרים, נחשבים כולם לציוד תפירה בלתי נפרד מהתופר עצמו. לכל תופר/ תופרת יש את

קרא עוד »

מכונת תפירה

עפ"י ויקיפדיה:"מכונת תפירה היא סוג של מכונה המשמשת לתפירה מהירה של בדים או עורות, ע"י חיבורם זה לזה באמצעות לולאות חוט רצופות (תפרים)"דמיינו לעצמכם מכונת

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן