“לעולם לא נבטיח מה שאין ביכולתנו לקיים

אך תמיד נעשה את המקסימום להעניק ללקוח את השירות המקצועי והטוב ביותר!​”

סיפורה של חברת הירשנזון הוא סיפורה של משפחה, שלושה דורות – סבא, אבא ובן, אשר יחדיו, עוד משנת 1948 אז נוסדה ועד היום, 75 שנה לאחר מכן, מציבים אותה בראש חוד החנית של החברות בתחום התפירה בארץ.

 נוח הירשנזון ז”ל, עלה ארצה יחד עם אשתו ומיד הקים את החברה אשר עסקה בתחילת דרכה בשיווק ומכירה של אביזרי תפירה ותיקונים שונים. נוח, שהיה מהנדס טקסטיל במקצועו, זיהה את הפוטנציאל הגלום בתחום, החליט להרחיב את העסק ולייבא ארצה מכונות תפירה שהיו מיועדות לשימוש ביתי ותעשייתי.

בשנת 1972 הצטרף לשורות החברה בנו של נוח, אלי, אשר השכיל להרחיב עוד יותר את העסק המשפחתי והיה אמון על תחום השותפויות בשוק המקומי והבינ”ל, רקם קשרים עסקיים ענפים עם חברות שונות באירופה ובאסיה כמו ברנינה, זינגר ואחרות, אשר פתחו את דלתותיהן עבורו, מה שאפשר גישה לטכנולוגיות חדשות ומתקדמות בתחום.

נתנאל הירשנזון, נכדו של נוח ובנו של אלי, הצטרף לשורות החברה באופן “זמני” בשנת 2000 ונשאר עד עצם היום הזה כמנכ”ל בפועל בהירשנזון.

נתנאל מביא אל החברה אסטרטגיה של חדשנות ודיגיטליזציה המתאימה לעולם התפירה כיום ומעניקה לחברה מוניטין חזק של שירות מתקדם, מקצועי ואיכותי ללקוח.

כיום

ידע וניסיון. 75 שנים של פעילות ענפה הביאו אותנו להתמקצעות בתחום ברמות הגבוהות ביותר, החל מידע טכני על מכונות תפירה וציוד ועד לייעוץ מקצועי והנחיות לתפירת מוצרים ייעודיים (כיצד לתפור, באיזה בד ובאיזו מכונה).

חברת הירשנזון מבססת את פעילותה על שנים של קשרים ויחסים עסקיים ענפים עם ספקים וחברות מהמובילות בתחום התפירה בעולם. אחת מהחברות הנחשבות היא חברת SCHMETZ (שמץ) הגרמנית המובילה בתחום ייצור מחטים למכונות תפירה, שהעניקה לנו את הבלעדיות והזיכיון להפצת המחטים אותם היא מייצרת, גם בארץ וגם מעבר לים.

חדשנות ויצירתיות

תמיד נחפש כיצד לחדש וכיצד לסייע ללקוחותינו לקבל את המוצרים הטובים ביותר ולכן פיתחנו את אחד המוצרים הבולטים בהירשזון – סרגל דיגום ייחודי – אותו אנו מייצרים עבור סטודנטים, תופרות, מעצבים וכמובן מכללות לעיצוב אפנה כמו שנקר, אורט, ויצו ועוד. אנו מקפידים במיוחד על הטוב, האיכותי והמתקדם ביותר, על מנת לעמוד בקצב החדשנות בתחום, כמו גם לתת מענה מיטבי ללקוחותינו הרבים והנאמנים, הירשנזון תמיד חושבת קדימה ומתעדכנת באופן שוטף בכל מה שחדש בתעשייה.

החברה היא הנציגה הבלעדית של:

TYPICAL INTERNATIONAL טיפיקל – יצרן מכונות תפירה מ 1948

ZOJE זושה – יצרן מכונות תפירה הגדול בעולם

PFAFF INDUSTRIAL פפאף – מכונות תפירה והלחמה תוצרת גרמניה

SCHMETZ-GERMANY שמץ – המחטים הטובות בעולם למכונות תפירה

GLOBAL B.V. HOLLAND גלובל – מכונות תפירה וציוד למתפרות

CENTER DESIGN יצרנים של סרגלים ושבלונות לתדמיתנות
וציוד למעצבים ולתלמידי מגמות האפנה והתדמיתנות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין אם בייעוץ או באספקת ציוד מתאים.