שרות תיקונים למכונות תפירה תעשייתיות וביתיות 

אנו מאמינים כי כמעט כל מכונת תפירה הנה ברת תיקון, החל ממכונה בת 100 שנה ויותר אשר לא הושמשה עשרות שנים וכעת בעליה מעוניין להחזירה לחיים וכלה במכונת תפירה חדשה יחסית שכל חטאה היא שבעליה עשו בה שימוש לא נכון וכעת היא תקולה ונדרשת לתיקון. אנו נדע לאתר כל בעיה ולו הקטנה ביותר על מנת לטפל ביעילות ומקצועיות ולפתור אותה לשביעות רצון הלקוח. לא כפתרון זמני אלא מקצועי אמין ואיכותי, כזה שיחזיק שנים קדימה. שכן אנו מאמינים במתן שרות יעיל מקצועי ואמין ולא להפוך את הלקוח ל"שבוי" בכל הקשור לתיקונים חוזרים ונשנים אשר בסופו של דבר עולים כסף רב ומייצרים תחושת תסכול אצל הלקוח הנאלץ לשוב פעם אחר פעם לתקן את המתוקן. 

את שרות התיקונים למכונות תפירה ביתיות אותו אנו מבצעים בחנות והמעבדה שלנוברחוב מרזוק ועזר 11 בתל אביב יפו המהווה גם מקום מפגש לחובבי התפירה הביתית ותופרות מקצועיות הבאות לתקן את מכונות התפירה שלהן. כך נוצר גם חיבור קהילתי ושיתופי בהחלפת המלצות, רעיונות לבדים ותלבושות. וכמובן אפשרות למצוא מכונות תפירה משודרגות בהתאם לנדרש לכל תופרת, מקצועית או לחובבות התפירה.

שרות תיקונים למכונות תפירה תעשייתיות

מכונות תפירה לתעשייה הן למעשה האתגר הגדול שאנו אוהבים לפצח כל פעם מחדש, חלק מהמכונות בנות 100 שנה ויותר ומכילות מכניקה עתיקה אך כזו שלעולם נדמה שתמשיך להיות רלוונטית. כמובן שבתעשיית הטקסטיל ישנן מכונות חדישות בעלות הפסק עבודה גבוה, ממוחשבות לחלוטין או חלקית המגיעות לכדי הספק ייצור של אלפי ועשרות אלפי פריטי ביגוד/הלבשה ביום. יחד עם זאת כמו כל מכונה, גם המושלמת ביותר נדרשת לתחזוקה ולטיפולים, או כמו שאנו קוראים לזה"תשומת לב אנושית" וכאן אנו נכנסים לתמונה.

שרות תיקונים למכונות תפירה תעשייתיות אינו רק לבצע תיקון לאחר שהמכונה מושבתת אלא לבצע ביקורות תחזוקה שוטפות על מנת להמנע ממצב בו מכונה מושבתת במפעל/פס הייצור. הנזק העצום שנגרם בכל שעה של השבתה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים ויותר ולכן מניעת תקלות על ידי תחזוקה שוטפת או ביקורת אחת לתקופה תגדיל את הסיכוי למנוע תקלה בזמן אמת ונזק ממשי ביעדי המפעל, הגם שלקוחות גדולים נוהגים לקנוס על איחור בלוח זמנים ולכן הנזק כפול ומכופל, הם ברמה הכספית והן במוניטין השלילי בשל חוסר שביעות רצון הלקוחות. 

שרות התיקונים שלנו מגוון ומאפשר גם תחזוקה/ביקורות שוטפות וגם כמובן שרות חרום מהיר ויעיל בכל מקרה של תקלה.

לברורים והזמנת השרות מלאו פרטיכם או התקשרו: 036880707

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם