מתוך אהבה לטקסטיל ולעולם התפירה, ייסד נוח הירשזון, שהיה מהנדס טקסטיל באירופה לפני יותר מ- 60 שנה, את החברה הפועלת עד היום, תחת שמו.

חברת נוח הירשזון בע”מ, פועלת על בסיס עסק משפחתי של סבא, אבא ונכד, חיבור דורי המקשר בין עולם התפירה הוותיק של אז, לבין זה המודרני והטכנולוגי, כיום.
נח הירשזון, שאף להביא את מכונות התפירה המתקדמות ביותר שהיו אז, לארץ, כך שנשות הארץ יוכלו לתפור בגדים איכותיים וטובים בזכות אותן המכונות ובתוך כך, ייבא לישראל, את כלל תעשיית עולם התפירה, הכולל מכונות תפירה ביתיות ותעשייתיות, מכונות חיתוך, פריסה, גזירה וכמובן אביזרים נלווים לתפירה.

תפירה חובבנית. תפירה מקצועית.
חברת נח הירשזון בע”מ, נוסדה מתוך מטרה וכוונה להגיע לכל בית בישראל ולהפיץ את עולם התפירה לתופרת החובבנית, אשר מעוניינת לתפור בביתה בגדים לבני משפחתה, תחפושות לפורים, תיקונים שונים, ווילונות וכל סוג של תפירה ביתית וכמובן, גם לתופרת המקצועית, אשר תופרת בכמויות גדולות יותר, מזו החובבנית, כמו גם תופרת מקצועית בעזרת מכונות מקצועיות, כמו מכונות גזירה, הלחמה, וכדומה.
נח הירשזון, רצה בכל מאודו להציב את ישראל כאימפריית תפירה ופס מכונות התפירה התעשייתיות, הפך לפופולארי מאד, כך שנמכרו מכונות למפעלים ובתי אפנה בכל רחבי הארץ.

סטנדרטים גבוהים, איכות מוקפדת ושירות לקוחות מקצועי.
בהמשך להפצת התפירה בארץ, הקפידו בהירשזון, לא רק על מגוון המכונות השונות, אלא גם על החברות איתן עבדו ועובדים, עד היום, כמו למשל: GLOBAL B.V. HOLLAND גלובל – מכונות תפירה וציוד למתפרות, PFAFF INDUSTRIAL פפאף – מכונות תפירה והלחמה תוצרת גרמניה, SCHMETZ GERMANY שמץ – המחטים הטובות בעולם למכונות תפירה, CENTER DESIGN ציוד, סרגלים ושבלונות לתדמיתנות.
שירות לקוחות מקצועי ומיומן מסייע לכלל הלקוחות הפרטיים והעסקיים, אשר רוכשים מכונות תפירה חדשות.
אנו דואגים לתת מענה מקצועי והדרכות, בכל הקשור להפעלת המכונות, החלפת חלקים באופן עצמאי וכמובן אחריות על כלל מכונות והמוצרים השונים.
קטלוג המוצרים שלנו מקיף את כל הדרוש לתפירה ביתית, חובבנית, תעשייתית ומקצועית:
• מכונות תפירה ביתיות ותעשיות.
• מכונות גזירה, מכונות פריסה.
• חלקי חילוף למכונות תפירה.
• מחטים למכונות תפירה.
• אביזרים לתפירה.
• בובות דיגום.
חברת נח הירשזון בע”מ – מכונת התפירה החדשה שלכם.
כל אחת ואחד מכם המעוניינים להיכנס לעולם התפירה, מוזמן להגיע אלינו ולקבל כלים וידע מקצועי אתו תוכלו להתחיל לתפור כבר עכשיו.
אין צורך להיות תופרת מקצועית, או מעצב אפנה מוכר, על מנת לרכוש מכונת תפירה, לכל אחד יש את המכונה המתאימה לו, בין אם אין לכם ניסיון קודם ובין אם אתם תופרים מקצועיים ומיומנים.
אנו מעמידים לרשותכם, מבחר גדול במיוחד של מכונות תפירה, מכאניות, דיגיטליות, המתאימות לתפירה ביתית ותפירה תעשייתית.
מחפשים מכונת תפירה איכותית?
צרו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך ושאלה.